Чемпіонат світу IMMAF 2023 року офіційно відбудеться з 20 по 25 листопада в Тирані, Албанія

Міжнародна федерація IMMAF рада підтвердити, що Чемпіонат світу IMMAF 2023 року офіційно відбудеться в Тирані, Албанія, з 20 по 25 листопада, а чекін на турнір відбудеться 19 листопада.

З 2014 року понад 125 випускників IMMAF досягли успіху в найбільших професійних лігах ММА у всьому світі, UFC, BRAVE Combat Federation, BELLATOR MMA, PFL, Invicta FC тощо, що робить IMMAF найкращим полігоном «Де народжуються зірки».

У Тирані наступний урожай аматорських талантів намагатиметься повторити успіх колишніх чемпіонів, таких як нині топ-рейтингові бійці UFC Аманда Рібас, Брендан Аллен, а також новий чемпіон BRAVE CF у легшій вазі Хосе Торрес.

Ці першопрохідці проклали шлях до величі та тепер служать прикладом для наступного покоління майстрів змішаних єдиноборств, які тепер мають власну можливість пройти шлях до вершини спорту.

Президент IMMAF Керріт Браун сказав:

«Ми раді повідомити, що Тирана стане містом-господарем Чемпіонату світу IMMAF 2023. Починаючи з першого Чемпіонату світу у 2014 році, IMMAF довів, що це плацдарм «Де народжуються зірки».

«Поки ми готуємося до цієї історичної події в Албанії, яка також включатиме співпрацю з виробником спортивної форми RDX для спортсменів, я з нетерпінням чекаю ще одного незабутнього чемпіонату, що збере зірок зі всього світу».

Чемпіонат світу 2023 року буде проводитись у шістьох вагових категорій для жінок, та у десятьох для чоловіків, згідно з останніми правилами IMMAF для любителів. Протягом п’яти днів змагань будуть поєдинки серед дорослих та молоді.

Також на цій культовій арені відбудеться дебют нового глобального партнерства між IMMAF і провідним постачальником високоякісного спортивного спорядження та обладнання для єдиноборств, RDX Sports.

Реєстрація для топ 15 кращих країн у рейтингу розпочнеться з 18 вересня.