IMMAF 10 років!

Цього року Міжнародна Федерація змішаних бойових мистецтв IMMAF, керівний орган аматорського ММА, святкує 10-річчя.

Заснована в лютому 2012 року за підтримки UFC, IMMAF має на меті розвиток, визнання та регулювання ММА (змішаних бойових мистецтв) з обов’язковою перспективою одного дня входження ММА до Олімпійських ігор.

Маючи 7-річний досвід організації міжнародних чемпіонатів і 10 років розвитку цього виду спорту в усьому світі, IMMAF забезпечує платформу для наступного покоління спортсменів та зірок ММА, що зростають. Сьогодні до складу IMMAF входять 120 національних федерацій по всьому світу, з яких 49 визнані Національним олімпійським комітетом або Національним спортивним органом.

У 2018 році проходить об’єднання IMMAF та WMMAA, також заснованою у 2012 році та цього ж року об’єднана суперорганізація провела свій перший уніфікований чемпіонат світу. IMMAF та WMMAA на сьогодні організували загалом 47 чемпіонатів у 31 місті та 5 континентах.

IMMAF у 2021 році стає підписантом Кодексу WADA Всесвітнього антидопінгового агентства після 6-річного дотримання кодексу.

Заявка IMMAF на визнання Глобальної асоціації міжнародних спортивних федерацій (GAISF) триває. Та нарешті забезпечить офіційне визнання ММА як виду спорту олімпійським рухом, що дасть змогу учасникам ММА в усьому світі керувати на національному рівні, забезпечувати захист та доступ до фінансування та професійних послуг (наприклад, медичних та страхових).

Засновник і почесний президент Август Валлен (Швеція) прокоментував: «Я дуже пишаюся, тим, як далеко зайшов IMMAF з моменту свого заснування, когось це багато часу, але для Федерації десять років – це відносно короткий час. Я також дуже щасливий, що нам вдалося зберегти нашу динаміку в умовах пандемії. Я хочу подякувати всім, хто вніс свій внесок протягом багатьох років, за їхні зусилля, щоб привести нас туди, де ми є сьогодні, так і за віру в нас».

Операційний директор UFC Лоуренс Епштейн сказав: «Під брендом UFC змішані бойові мистецтва ММА стали одним із найпопулярніших видів спорту у світі та у партнерстві з IMMAF ми сподіваємося продовжувати зростати його популярність. Протягом останніх десяти років IMMAF провів чудову роботу, розвиваючи аматорські змішані бойові мистецтва та рекламуючи їх на всіх рівнях, щоб розвивати покоління послідовників. Дуже важлива роль, яку IMMAF відіграє у просуванні високих стандартів безпеки та нормативних стандартів, оскільки країни по всьому світу приймають цей вид спорту та відкривають його для місцевих аматорських змагань. Ми пишаємося тим, що UFC та IMMAF досягли разом за останнє десятиліття і ми з нетерпінням чекаємо продовження нашого партнерства та підтримки IMMAF у досягненні ще більших висот, таких як забезпечення офіційного визнання ММА як олімпійського виду спорту».

Директор ради IMMAF і колишній президент Бертран Амусу (Франція) сказав: «Прихід IMMAF змінив гру для ММА загалом і для аматорського ММА зокрема. Стрімка еволюція ММА та зростаючий інтерес нових ентузіастів викликали розвиток цієї дисципліни. І саме такий підхід дозволив ММА стати визнаним і легалізованим у таких країнах, як Франція. Після 10 років існування ми можемо обґрунтовано сказати, що завдяки величезній роботі нашого персоналу, членів правління та беззастережній підтримці нашого партнера UFC ми будемо на Олімпійських іграх».

Директор ради IMMAF Том Медсен сказав: «У минулому ММА часто неправильно розуміли й дехто неправильно тлумачив, але сьогодні завдяки надійному керуванню, наполегливій роботі та спираючись на наукові дані, IMMAF створив всесвітній продукт з освітою та прогресом у безпечному середовищі, що формує фундамент для майбутніх спортсменів».

Президент-засновник WMMAA і почесний президент IMMAF Вадим Фінкельхтейн сказав:
«10 років пролетіли так швидко, але було досягнуто неймовірний результат. Я пишаюся тим, що я є частиною групи IMMAF, після об’єднання. ММА заслуговує на визнання як самостійний вид спорту і продовжує розвиватися, розкриваючи цінності бойових мистецтв. Ми майбутнє ММА».

Президент IMMAF Керріт Браун сказав: «Як президент з 2015 року я пишаюся тим, що спостерігаю за результатами IMMAF, які справді величезні. Я хотів би подякувати нашим членам, які є рушійною силою нашого руху, за їхню непохитну відданість справі. Наш генеральний директор Денсін Уайт цього року отримав нагороду Queen’s Honors (Великобританія) за свої заслуги у спорті. Жодне з досягнень IMMAF не було б можливим без постійної підтримки наших партнерів, зокрема UFC, Green Hill, MyNextMatch і Safe MMA, якій у 2022 році також виповнюється 10 років. Дякуємо нашій надзвичайно працьовитій адміністративній команді та нашим волонтерам».

IMMAF is 10 years old!

IMMAF MMA