IMMAF офіційно анонсує проведення в жовтні Чемпіонату світу 2024 року у Ташкенті

IMMAF офіційно анонсує проведення в жовтні Чемпіонату світу 2024 року вперше у Ташкенті, Узбекистан.

Про цю новину було оголошено 30 січня на пресконференції в Ташкенті спільно з Асоціацією ММА Узбекистану, в якій взяли участь президент IMMAF Керріт Браун, генеральний директор Дензін Вайт та член правління Віссам Абі Надер.

Керріт Браун сказав: «Ми раді представити Ташкент як престижне місто-господар Чемпіонату світу IMMAF 2024 року. Спираючись на успіх у 2023 році, ми продовжуємо політику створення талантів у ММА в усьому світі. Тепер ми з нетерпінням чекаємо можливості об’єднати світову спільноту ММА в Узбекистані для святкування спортивної майстерності».

Починаючи підготовку до цієї знакової події, генеральний директор IMMAF, Дензін Вайт заявив: «Ми починаємо цю подорож, щоб продемонструвати вершину аматорського ММА в глобальному масштабі, Ташкент забезпечує відповідний фон для наступної глави в спадщині нашого чемпіонату. Багатий культурний гобелен Узбекистану та його палка пристрасть до бойових мистецтв ідеально узгоджуються з нашим зобов’язанням сприяти розвитку ММА в усьому світі».

У зв’язку з тим, що чемпіонат світу IMMAF повертається на азійський континент уп’яте за свою історію, представник правління в Азії Віссам Абі Надер вітає швидкий розвиток спорту в регіоні: «Чудово бачити розвиток змішаних бойових мистецтв у Азії, завдяки величезній роботі, яку проводять Азійська Федерація ММА та країни-члени. Узбекистан приєднався до Королівства Бахрейн та Об’єднаних Арабських Еміратів, ставши третьою країною з Азії, яка приймає найпрестижніший чемпіонат IMMAF».

Чемпіонат світу, який має відбутися в жовтні, якщо дати змагань будуть підтверджені, є продовженням видатного виступу національної збірної Узбекистану на Чемпіонаті Азії IMMAF 2023 року, де нація завоювала 20 медалей у юніорських і старших категоріях.

За підтримки НOK Узбекистану та Міністерства спорту, Асоціація ММА Узбекистану очікує проведення найбільшого чемпіонату в історії IMMAF серед молоді та дорослих.

Хасан Ергашев, віцепрезидент Асоціації ММА Узбекистану, сказав: «Я передаю свої найщиріші вітання команді IMMAF, федераціям-членам і спортсменам, які приєднаються до нас в Узбекистані. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб Чемпіонат світу 2024 року став найуспішнішим і видатним в історії IMMAF».