IMMAF оголосила попередній список спортсменів та команд на Чемпіонат Світу 2021

Міжнародна федерація змішаних єдиноборств IMMAF оголосила попередній список спортсменів і національних команд на Чемпіонат Світу IMMAF 2021 року в Абу-Дабі з 24 по 29 січня 2022 року.

Турнір відбудуться на арені джиу-джитсу у Zayed Sports City, поблизу UFC Fight Island. Подія транслюватиметься у прямому ефірі по всьому світу на immaf.tv.

529 спортсменів із 60 країн зареєструвалися для участі в першому за два роки чемпіонаті світу IMMAF після того, як COVID-19 припинив змагання у 2020 році. Призери, які повернулися, та нові таланти цього року зробили свій відбиток на чемпіонаті Європи та Кубку світу IMMAF. Прага, встановила переконливе суперництво, яке очікується на Чемпіонаті Світу.

Тепер зареєстрованим спортсменам потрібно пройти медичну реєстрацію, процедуру кваліфікації IMMAF та зважування перед подією, щоб взяти участь у жеребкуванні турніру 23 січня, коли буде оголошено остаточний список учасників та матчі першого дня.

Президент IMMAF Керріт Браун сказав:

«Ми раді повернутися на Близький Схід, який є центром ММА що швидко зростає, а спортивні гранди серйозно ставляться до розвитку масового та аматорського рівня ММА. Для мене велика честь працювати з UAEMMAF і Palm Sports, щоб забезпечити те, що, безсумнівно, буде великою подією. Виходячи з конкурентоспроможності та жаги до змагань, продемонстрованих спортсменами IMMAF у 2021 році та помітного зростання талантів Чемпіонат світу IMMAF 2021 року обіцяє спортивну майстерність елітного рівня».

IMMAF announces Athletes & Teams for 2021 Worlds

championship of world