IMMAF отримує статус підписанта WADA

Міжнародна Федерація змішаних бойових мистецтв IMMAF повідомляє, що Всесвітнє антидопінгове агентство надала їй статус підписанта Кодексу WADA, ставши першою організацією, яка зробила це згідно з переглянутою політикою прийняття нових підписантів, яка набула чинності на початку 2021 року.

Заявка IMMAF була розглянута відповідно до переглянутої політики, яка була схвалена Виконавчим комітетом WADA у вересні 2020 року та набула чинності одночасно з переглянутим Кодексом 1 січня 2021 року.

Президент WADA Вітольд Банька прокоментував:

«WADA рада вітати Міжнародну федерацію змішаних бойових мистецтв у спільноті чистого спорту. Підписавши Кодекс, IMMAF приєднується до більш ніж 600 спортивних організацій, які вже пообіцяли підтримувати гармонізований глобальний антидопінговий рух. Ми хотіли б особливо подякувати за зусилля, які були докладені IMMAF для досягнення цього. Щоб отримати схвалення згідно з умовами переглянутої політики, федерації потрібно було пройти складний шлях. Це включало оцінку незалежними експертами рівня належного управління, перевірку застосування новоствореною експертною групою WADA, яка є незалежною від керівництва WADA та заповнення великої анкети відповідності кодексу, щоб продемонструвати якість антидопінгової програми. Це позитивний крок для IMMAF та спортсменів, які тепер будуть користуватися захистом, передбаченим Кодексом».

Президент IMMAF Керріт Браун сказав:

«Як перший міжнародний спортивний орган, який завершив новий процес подачі заявок WADA, ми встановили новий стандарт не лише для ММА, а й для всього спорту. Сьогодні IMMAF може пишатися тим, що золотий стандарт у чистого спорту ММА було офіційно визнано, що гарантує прозорість, справедливість і безпеку нашим спортсменам і надає нам можливість впроваджувати подальші вдосконалення в управлінні. Таким чином IMMAF стає єдиною міжнародною федерацією ММА зі статусом підписанта WADA після шести років дотримання антидопінгових правил WADA. Сьогоднішній результат є значним досягненням не лише для IMMAF, а й для наших національних федерацій, які внесли свій внесок у цю подорож, і це, безсумнівно, посилить їхні ставки на національне визнання ММА».

Генеральний директор IMMAF Densign White сказав:

«За останні роки ми пройшли довгий шлях до досягнення стандарту, необхідного для отримання статусу підписанта. Це визнання встановлює еталон для нашого виду спорту, а також знаменує собою історичну зміну в процесі визнання WADA, оскільки IMMAF стала першою міжнародною федерацією, яка була прийнята відповідно до нового Кодексу WADA, переглянутого в січні. Новий кодекс встановлює нові вищі стандарти захисту спортсменів і створення рівних умов, які ми всі хочемо. Це також буде фантастичною новиною для всіх наших національних федерацій, оскільки це підтверджує їхню довіру як членів міжнародної федерації, в основі якої лежить спортивна чесність».

Антидопінговий консультант IMMAF Мішель Веррокен з Sporting Integrity сказала:

«Досягнення статусу підписанта Кодексу WADA було справжньою командою працею. Це демонструє, наскільки серйозно IMMAF ставиться до чистого і безпечного спорту і те, що допінгу немає місця в нашому спорті. Я справді вдячна за співпрацю з міжнародною федерацією, яка надає пріоритет добробуту спортсменів і чесності змагань».

Президент і генеральний директор IMMAF подякували президенту WADA пану Баньку та директору WADA Себастьєну Жильо та всій команді за підтримку протягом усього процесу подачі заявок упродовж попередніх двох років. Вони подякували правлінню та адміністративній команді IMMAF за їхню роботу, а особливо антидопінговому консультанту IMMAF Мішель Веррокен за її прихильність підняти антидопінгову практику IMMAF до рівня світового класу. Керівництво подякувало спонсорам UFC і Green Hill за їхню віру в IMMAF і подякувало операційному директору UFC Лоуренсу Епштейну і команді за їхню постійну підтримку.

International Mixed Martial Arts Federation signs up to the World Anti-Doping Code

IMMAF achieves WADA signatory status