IMMAF в серпні відправляється в Абу-Дабі на чемпіонат світу з ММА 2022 року для дітей, юнаків та юніорів

IMMAF в серпні відправляється в Абу-Дабі на чемпіонат світу з ММА 2022 року для дітей, юнаків та юніорів від 12 до 17 років в рамках трирічної угоди на право проведення.

Раніше були підтверджені дати проведення змагань з 17 по 20 серпня (4 дні), жеребкування турніру відбудеться 16 серпня. Подія буде транслюватися в прямому ефірі на immaf.tv, місце проведення ще не уточнено.

Організаторами Федерації джиу-джитсу та ММА ОАЕ будуть три категорії молодіжних турнірів за правилами IMMAF для молодіжних ММА для підлітків від 12 – 13 років (С), 14 – 15 років (В) та 16 – 17 років (А). Правила розроблені згідно з безпекою кожної вікової групи відповідно до рекомендацій медичних, тренерських та регуляторних комітетів IMMAF. IMMAF не дозволяє завдавати удари у голову спортсменам віком до 18 років.

У чемпіонаті світу 2021 року у Болгарії взяло участь 331 спортсмен з 23 країн і це на тлі карантину та обмежених поїздок у багатьох країнах. Оскільки жорсткі обмеження знято, можна очікувати участі більшої кількості країн та спортсменів.

Рівень також зросте, оскільки цьогорічний мінімальний технічний рівень, необхідний для підлітків 14 – 17 років, буде «помаранчевим», тоді як «жовтим» залишиться вимога для 12-13 років.

Його Високість Мохамед Далмудж Аль-Дахері, член ради джиу-джитсу та ММА ОАЕ, а також голова комітету змішаних бойових мистецтв ММА ОАЕ сказав: «Після проведення флагманської події IMMAF у січні ми раді прийняти цьогорічний молодіжний чемпіонат світу IMMAF в Абу-Дабі. Молодь є стратегічним пріоритетом для Федерації джиу-джитсу та змішаних єдиноборств ММА ОАЕ і наша мета – розширити можливості та виховати нове покоління висококваліфікованих спортсменів ММА. Ми з нетерпінням чекаємо ту мить, щоб знову зібрати весь світ в Абу-Дабі та підтримаємо IMMAF у їхніх постійних зусиллях щодо розвитку молоді та підвищення рівня любительського ММА».

Президент IMMAF Керріт Браун сказав: «Молодіжне ММА є одним із наших найбільших напрямків зростання і значна кількість національних федерацій цього року провели власні перші молодіжні національні чемпіонати. Я з нетерпінням чекаю на підвищення стандарту. Більше країн впроваджують схему розвитку IMMAF на молодіжному рівні, і для участі в цьому році потрібен високий рівень технічної компетенції.

«Я хотів би подякувати Його Високості шейху Мохамеду бін Заїду Аль Нахайяну, президенту ОАЕ, Його Величності шейху Нахайян бін Заїд Аль Нахайян, голові спортивної ради Абу-Дабі, Його Високоповажності Абдулмунем Аль Хашмі президенту Федерації джиу-джитсу та змішаних єдиноборств ММА ОАЕ, Його Високоповажності Ареф Аль Авані генеральному секретарю Ради спорту Абу-Дабі та Його Ексцеленції Мохамеду Далмудж Аль-Дахері голова комітету ОАЕ MMA за їхню віру та відданість розвитку ММА та за сприяння молодіжному чемпіонату світу IMMAF.

IMMAF в серпні відправляється в Абу-Дабі на чемпіонат світу з ММА 2022 року для дітей, юнаків та юніорів від 12 до 17 років в рамках трирічної угоди на право проведення.