IMMAF вводить нові вимоги щодо безпеки

IMMAF оновлює вимоги щодо інформації, яку мають надати всі тренери та керівники команд, які відвідують чемпіонати IMMAF зі своїми національними командами у 2024 році.

Як було зазначено у 2023 році, поряд із запровадженням Декларації честі, усі тренери та керівники команд, які відвідують молодіжний чемпіонат IMMAF, повинні будуть пройти офіційну перевірку та надати інформацію о судимості або її еквівалент, щоб отримати дозвіл на участь у змаганнях.

Національні Федерації несуть відповідальність за збір необхідних перевірок судимостей від усього тренерського персоналу молодіжних змагань із зазначенням будь-яких судимостей чи будь-яких офіційних попереджень.

Останні вимоги щодо захисту були ініційовані Комітетом із захисту IMMAF під головуванням Дева Кумара Пармера та за підтримки голови Комісії спортсменів IMMAF і колишнього чемпіона світу IMMAF Ірмана Смаїча.

Керріт Браун, президент IMMAF, зазначає: «Це важливий крок для IMMAF і всіх країн-членів у піднятті планки, встановленої для нас, до стандартів захисту для молодих спортсменів, які приєднуються до нас з усього світу. Надзвичайно важливо, щоб наш прогрес не обмежувався лише заходами IMMAF, тому я вітаю тих країн-членів IMMAF, які самі встановили високі вимоги щодо регулювання доступу до молоді на національному рівні і з нетерпінням чекаю на поширення їх прикладу. Я хотів би подякувати всім незалежним експертам і Комітету із захисту IMMAF, які надали цінні рекомендації та підтримку політики IMMAF».