Міжнародна Федерація змішаних єдиноборств IMMAF оголосила попередній список національних команд і спортсменів

Міжнародна Федерація змішаних єдиноборств IMMAF оголосила попередній список національних команд і спортсменів, які змагатимуться на Чемпіонаті світу IMMAF 2022 року, який має відбутися на «Stark Arena» в Нові Белград (Белград), Сербія, з 11 по 17 лютого.

Очікується, що в Сербії змагатимуться понад 520 спортсменів із 62 країн, що зробить Чемпіонат світу IMMAF 2022 року найбільшою подією в історії міжнародної керівної організації. Кілька чемпіонів сезону 2022 року збираються повернутися, зокрема: Сабріна де Соуза, Рамазан Гітінов, Магдалена Чабан, Фергюс Дженкінс, Отабек Раджабов і Veja Hinda.

Змагання серед дорослих включатимуть шість вагових категорій для спортсменок, від атомної до легкої і десять для спортсменів-чоловіків, від легкої до суперважкої. Чемпіонат світу буде проводитись згідно з останніми правилами IMMAF серед аматорів. Усі шість днів події будуть доступні для трансляції на платформі IMMAF.TV для шанувальників у всьому світі, а для шанувальників з України промокод на 10 відсоткову знижку UKR-10.

 

Міжнародна Федерація змішаних єдиноборств IMMAF оголосила попередній список національних команд і спортсменів