MMA Super Cup 2022

MMA Super Cup – це новий турнір, організований спільно з KHK Sports, BRAVE CF, Міжнародною Федерацією змішаних єдиноборств IMMAF та Федерацією змішаних єдиноборств Бахрейну (BMMAF).

8 команд змагатимуться за звання кращої країни у світі та за найбільший призовий фонд, який будь-коли був у аматорських турнірах зі змішаних єдиноборств ММА.

Команди були відібрані з глобального рейтингу IMMAF Senior, місця були присуджені шести країнам з кращим рейтингом: Росії, Україні, Бахрейну, Казахстану, Ірландії та Таджикистану. До них приєднаються дві команди «джокерів», чемпіони Балкан та чемпіони арабських країн.
Кожна команда складатиметься з 9 бійців (7 чоловіків та 2 жінок) по одному у кожній ваговій категорії. Також допускаються три запасні, два спортсмени-чоловіки та одна жінка в кожній команді.

Після жеребкування, яке визначає чвертьфінал, кожен раунд складатиметься з 9 боїв між двома командами. Кожен бій складатиметься з 3-х раундів по 3 хвилини. Нічиї не допускаються, з додаванням додаткових раундів до тих пір, поки один боєць не стане переможцем. Команда, яка здобула більшу кількість перемог після всіх поєдинків, буде оголошена переможцем.

Чотири переможці першого раунду зустрінуться у півфіналі, та два переможці півфіналу будуть боротися у гранд-фіналі за трофей MMA Super Cup та чек на 100 000 доларів США. Команда, яка посіла друге місце, забере додому 75 000 доларів США, а переможець матчу за третє місце отримає 50 000 доларів. Призові гроші спрямовані на інвестиції відповідних Національних Федерацій.