ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ!

У соцмережах та інтернеті розповсюджене відео декількох поєдинків з трансляції змагань, що проходили з 05 по 09 листопада 2021 року у місті Києві на базі Палацу спорту. На відео моменти, коли спортсмени під час поєдинку випадають із рингу головою вниз на бетонну підлогу. На жаль, ці жахливі події асоціюють зі змішаними єдиноборствами (ММА).

До «Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України» надходять численні обуренні звернення з різних країн видатних діячів спорту у світі ММА. А саме тренерів, професійних спортсменів, представників національних федерацій з проханнями пояснити, чому таке відбувається в Україні, коли весь цивілізований світ використовує єдині правила ММА, клітку, щоб спортсмени не випадали з майданчику, та всесвітню федерацію IMMAF, як єдиний керівний орган, визнаний у 47 країнах на рівнях Міністерств спорту та Олімпійських комітетів, та в яку входять 117 країн постійних членів.

«Національна федерація змішаних єдиноборств ММА України» заявляє, що не має відношення до зазначених змагань та подій, що сталися під час поєдинків.

Як зазначено у листі Мінмолодьспорту України від 04.11.2021 р. №9584/5.3, на сьогодні змішані бойові мистецтва не є визнаним в установленому порядку видом спорту в Україні. Відповідно офіційні спортивні змагання зі змішаних бойових мистецтв в Україні не проводяться.

У календарному плані офіційних заходів зі змішаних єдиноборств (ММА) на 2021 рік Чемпіонат Європи відбувся у серпні у м.Казань. Наша збірна зі зрозумілих причин потрапити на нього не змогла. Але змогла потрапити на Кубок Світу у вересні у м.Прага, здобувши перше командне місце у медальному заліку.

Змішані єдиноборства (ММА) є визнаним видом спорту в Україні від 04.03.2013р.

«Федерації змішаних єдиноборств (ММА) України» надано статус Національної 07.04.2015 р.

Згідно ст.20 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» статус національної спортивної федерації надається лише одній спортивній федерації з відповідного виду спорту, яка має всеукраїнський статус.

Що саме відбувалось у Київському Палаці спорту під час червоної зони карантину, це питання до компетентних органів.

З повагою, ТВО Президента Антон Бланк