Офіційне жеребкування MMA Super Cup

Official MMA Super Cup draw finalised

У 2022 році BRAVE International Combat Week проведе перший Суперкубок ММА, який пройде з 8 по 12 березня. Турнір проводиться спільно з KHK Sports, BRAVE CF, Міжнародною Федерацією змішаних бойових мистецтв (IMMAF) та Федерацією змішаних бойових мистецтв Бахрейну (BMMAF).

У турнірі візьмуть участь 8 команд, які змагаються за звання кращої нації у світі та найбільший призовий фонд, який будь-коли виплачувався у аматорських турнірах зі змішаних єдиноборств ММА. Перші шість місць було визначено згідно з глобальним рейтингом IMMAF Senior. Місця отримали федерації: RMMAU, Україна, Бахрейн, Казахстан, Ірландія та Таджикистан. Чотири найкращі команди були відібрані для жеребкування відповідно до їхнього офіційного рейтингу.

До них приєднаються два учасники джокери: збірна чемпіонів Балкан та збірна чемпіонів арабських країн.

Кожна команда складатиметься з 9 бійців (7 чоловіків та 2 жінки) по одному у кожній ваговій категорії. Також допускаються три запасні (два чоловіки та одна жінка) в кожній команді.

7 лютого відбулося офіційне жеребкування Суперкубку ММА. Президент IMMAF Керріт Браун був присутній разом з Його Високістю шейхом Халедом бін Хамадом Аль Халіфою та президентом BRAVE CF Мохаммедом Шахідом.

RMMAU – Ірландія;
Україна – збірна арабських чемпіонів;
Казахстан – збірна чемпіонів Балкан;
Бахрейн – Таджикистан;

Після жеребкування відбулася пресконференція, на якій президент IMMAF Керріт Браун поділився своїми думками про перший подібний захід.

«Це перший захід такого роду, я маю подякувати Його Високості шейху Халеда бін Хамада Аль Халіфу за його бачення разом з Мохаммедом Шахідом у плані просування нового турніру нації проти нації. Це концепція, яка нас завжди цікавила і тепер вона реалізується. І сьогодні було чудово побачити жеребкування з точки зору динаміки та того, як воно позначиться на тому, хто стане національною федерацією IMMAF номер один у форматі Суперкубку ММА».

Переможець турніру забере додому трофей Суперкубку ММА та чек на 100 000 доларів США. Команда, що посідає друге місце, забере додому 75 000 доларів США, а переможець матчу за третє місце отримає 50 000 доларів. Призові гроші будуть використані для інвестицій Національними Федераціями.

Official MMA Super Cup draw finalised

Official MMA Super Cup draw finalised