Олександр Лунга – новий голова суддівської колегії Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України

2 грудня 2021 року колегія суддів Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України обирала голову та заступника голови суддівської колегії.

За підсумками голосування суддівської колегії головою було обрано суддю міжнародної категорії Лунгу Олександра Сергійовича та заступником голови суддю міжнародної категорії Чабана Костянтина Олександровича.

Лунга Олександр Сергійович  МС з бойового самбо, МСМК з фрі-файту. Володар Кубку Світу з бойового самбо, дворазовий чемпіон України з фрі-файту, чемпіон організації Nomad MMA, переможець турніру “Кубок Буковелю” з фрі-файту. Суддя міжнародної категорії зі змішаних єдиноборств ММА. Працював на змаганнях національного (обласних та Всеукраїнських турнірів) та міжнародного (Чемпіонати Європи та світу) рівнів. Обслуговував турніри Brave CF, GFC, PFL Storm, Zaruba Fight Night, B1MMA, GCFC, MMA PRO UKRAINE, PFU, OCTAGON.

 

Чабан Костянтин Олександрович Суддя міжнародної категорії зі змішаних єдиноборств ММА. Працював на змаганнях національного (обласних та Всеукраїнських турнірів) та міжнародного (Чемпіонати Європи та світу) рівнів. Обслуговував турніри PFL Storm, Zaruba Fight Night, B1MMA, GCFC, MMA PRO UKRAINE, BFC, Open FC.