Підсумки дня півфіналів на Чемпіонаті Світу зі змішаних єдиноборств ММА в Тирані (Албанія)

23 листопада представники збірної України зі змішаних єдиноборств ММА провели  12 поєдинків, за підсумками яких ми отримали 6 фіналістів та 6 бронзових медалістів чемпіонату світу.

1. Данило Желясков поступився Арезкі Соухілу з Франції (Decision Unanimous). Вагова категорія 61.2 кг серед молоді та став бронзовим призером чемпіонату світу.

2. Юрій Калінчик поступився Одіні Назарову з Таджикистану (Submission Rear-Naked Choke). Вагова категорія 65.8 кг серед молоді та став бронзовим призером чемпіонату світу.

3. Нікіта Гончаренко поступився Франциско Харвьєру Ескобару Хімендезу з Мексики (Technical Knockout). Вагова категорія 120.2 кг серед молоді та став бронзовим призером чемпіонату світу.

4. Іван Поремчук переміг Спаса Хаджиєва з Болгарії у 2 раунді (Technical Knockout). Вагова категорія 93 кг серед молоді та вийшов до фіналу.

5. Мілан Ніколенко переміг Ібрагіма Рахімзоду з Таджикистану у 1 раунді (Submission Rear-Naked Choke). Вагова категорія 70.3 кг серед молоді та вийшов до фіналу.

6. Олександр Гуляєв переміг Крістіана Канева з Болгарії у 1 раунді (Submission Triangle Choke). Вагова категорія 77.1 кг серед молоді та вийшов до фіналу.

7. Іван Ющенко переміг Арімана Лахартеля з Французької Полінезії (Decision Unanimous). Вагова категорія 70.3 кг серед молоді та вийшов до фіналу.

8. Ярослав Шульга поступився Рафаелю Кверстаду зі Швеції (Submission Von Flue Choke). Вагова категорія 83.9 кг серед молоді та став бронзовим призером чемпіонату світу.

9. Іоанна Скуба поступилася Женев’єві Тусон з Південної Африки (Decision Unanimous). Вагова категорія 52.2 кг серед молоді та стала бронзовою призеркою чемпіонату світу.

10. Яна Шелемба перемогла Кію О’Саливан з Ірландії (Decision Unanimous). Вагова категорія 56.7 кг серед молоді та вийшла до фіналу.

11. Маріанна Скуба перемогла Катерину Лісову з Чехії (Decision Unanimous). Вагова категорія 65.8 кг серед дорослих та вийшла до фіналу.

12. Іван Курелару поступився Масуду Одінаєву з Таджикистану (Decision Unanimous). Вагова категорія 70.3 кг серед дорослих та став бронзовим призером чемпіонату світу.

Вітаємо бронзових медалістів та бажаємо успіху фіналістам, нехай у Вас все вийде!!