Підсумки третього дня Чемпіонату Світу зі змішаних єдиноборств ММА в Тирані, Албанія

22 листопада, підсумки третього змагального дня чемпіонату світу в Тирані, Албанія. Представники збірної України зі змішаних єдиноборств ММА провели  19 поєдинків:

1. Тимур Кірагосьянц поступився Якубджону Сафарову з Таджикістану (Decision Unanimous). Вагова категорія 56.7 кг серед молоді.

2. Руслан Коник поступився Ангелу Алієву з Болгарії (Decision Unanimous). Вагова категорія 52.2 кг серед молоді.

3. Данило Желясков переміг Флобатера Фареса з Ірландії у 3 раунді (Submission Arm Triangle Choke). Вагова категорія 61.2 кг серед молоді та вийшов до півфіналу.

4. Юрій Калінчик переміг Мерліна Мадсена з Німеччини (Decision Split). Вагова категорія 65.8 кг серед молоді та вийшов до півфіналу.

5. Мілан Ніколенко переміг Матуса Харанта зі Словаччини (Decision Unanimous). Вагова категорія 70.3 кг серед молоді та вийшов до півфіналу.

6. Михайло Сивоус поступився Гімбату Магомедову з Бахрейну Decision (Unanimous). Вагова категорія 77.1 кг серед молоді.

7. Іван Ющенко переміг Маріо Березовські зі Словаччини (Decision Unanimous). Вагова категорія 70.3 кг. серед молоді та вийшов до півфіналу.

8. Олександр Гуляєв переміг Чарлі Лунча-Спенсі з Англії (Decision Unanimous). Вагова категорія 77.1 кг.серед молоді та вийшов до півфіналу.

9. Іван Поремчук переміг Мухамеда Жулдаєва з Казахстану у 1 раунді (Submission Rear-Naked Choke). Вагова категорія 93 кг серед молоді та вийшов до півфіналу.

10. Олександр Соловей поступився Георгі Петрову з Болгарії (Decision Split). Вагова категорія 93 кг серед молоді.

11. Яна Шелемба перемогла Діану Заморано Балдерас з Мексики у 1 раунді (Submission Armbar). Вагова категорія 56.7 кг серед молоді та вийшла до півфіналу.

12. Ярослав Шульга переміг Андрія Якіменка з Казахстану у 3 раунді (Submission Armbar). Вагова категорія 83.9 кг серед молоді та вийшов до півфіналу.

13. Іоанна Скуба перемогла Ангеліну Унап з Єстонії (Decision Unanimous). Вагова категорія 52.2 кг серед молоді та вийшла до півфіналу.

14. Олександр Гарбуз поступився Акрому Узакову з Таджикистану (Decision Unanimous). Вагова категорія 61.2 кг серед дорослих.

15. Іван Курелару переміг Хранта Калачана з Арменії (Decision Unanimous). Вагова категорія 70.3 кг. серед дорослих та вийшов до півфіналу.

16. Дмитро Макаров поступився Маліку Басахелю з Саудівської Аравії (Technical Knockout). Вагова категорія 56.7 кг серед дорослих.

17. Солтан Велієв поступився Стівену Шеху з Бельгії (Decision Unanimous). Вагова категорія 65.8 кг. серед дорослих.

18. Владислав Гришин поступився Еліасу Ерберу з Австрії (Submission Rear-Naked Choke). Вагова категорія 65.8 кг.серед дорослих.

19. Марта Паньків поступилася Ханні Палмквіст з Швеції у (Decision Unanimous). Вагова категорія 56.7 кг серед дорослих.

Онлайн-трансляція на сайті immaf.tv -10% промо код 10-UKRAINE