Сербія виграє право на проведення Чемпіонату світу IMMAF 2022 року

Міжнародна Федерація IMMAF надала Сербії право на проведення Чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств ММА IMMAF 2022 року.

Чемпіонат серед молоді та дорослих відбудеться 12 лютого 2023 року, на «Штарк Арені» в Белграді – сучасному багатофункціональному майданчику для спорту, культури, розваг, виставок та інших заходів із найсучаснішим обладнанням.

Додаткова інформація буде надана згодом.

Чемпіонат проходитиме у партнерстві з Arena Sport TV.

Президент IMMAF Керріт Браун сказав: «Від імені правління, я радий повідомити, що тепер у нас є дата та місце Чемпіонату світу IMMAF 2022, який завершить наш змагальний 2022 рік, у якому ми змогли провести повний календар Чемпіонатів після пандемії. Подія обіцяє розпочати ще один повний рік для IMMAF, оскільки завершуються угоди щодо прав на проведення континентальних подій IMMAF.

«Я хотів би привітати президента Луку Ніколіча та приймаючу Федерацію з успіхом їхньої заявки. Ми з нетерпінням чекаємо співпраці з досвідченою та забезпеченою ресурсами Федерацією та партнерами для організації ще одного зіркового чемпіонату світу з ММА серед аматорів».

Сербія виграє право на проведення Чемпіонату світу IMMAF 2022 року