Тиждень до старту чемпіонату світу серед дітей, юнаків та юніорів

Молодіжний чемпіонат світу IMMAF 2023 проходитиме під патронатом Його Високості шейха Халеда бін Мохамеда бін Заїда Аль-Нахайяна, спадкоємного принца Абу-Дабі та голови Виконавчої ради Абу-Дабі.

Подія відбудеться з 2 по 5 серпня на культовій Mubadala Arena у Zayed Sports City, Абу-Дабі, другий рік поспіль у рамках трирічної угоди про права на проведення між IMMAF та ОАЕ з джиу-джитсу та Федерації MMA.

Президент IMMAF Керріт Браун прокоментував новаторський вплив патронажу Його Високості шейха Халеда бін Мохамеда бін Заїда Аль-Нахайяна над молодіжним чемпіонатом світу IMMAF 2023:

«Для нас велика честь підтвердити, що молодіжний чемпіонат світу IMMAF 2023 року проходитиме під патронатом Його Високості Шейха Халеда бін Мохамеда бін Заїда Аль-Нахайяна. Це підносить наш чемпіонат світу серед дітей та дає ще більше уваги до розвитку молоді через ММА в Об’єднаних Арабських Еміратах та на Азійському напрямку в цілому».

Чемпіонат знову перетворить Абу-Дабі на місце для сотень спортсменів зі змішаних єдиноборств із 46 країн, які змагатимуться у трьох різних категоріях. Протягом чотирьох днів наступне покоління спортсменів ММА змагатиметься за правилами IMMAF Youth MMA для підлітків віком 12 – 13 років (молодь C), 14-15 років (молодь B) та 16-17 років (молодь А).

Його Високоповажність Абдель Монейм Аль-Хашемі, голова Федерації джиу-джитсу та змішаних бойових мистецтв ОАЕ, висловив подяку Його Високості Шейху Халеду бін Мохамеду бін Заїду Аль-Нахайяну за його підтримку, заявивши:

«Видатний організаційний успіх минулорічного молодіжного чемпіонату світу IMMAF разом із поточною підготовкою Абу-Дабі до проведення другого та третього змагань у 2023 та 2024 роках демонструє непохитну довіру IMMAF до Абу-Дабі. Це також підкреслює виняткові організаційні здібності Абу-Дабі, які призвели до низки досягнень.

«Протягом останніх двох десятиліть Абу-Дабі зміцнив свою позицію як провідне місце проведення заходів з бойових мистецтв, приймаючи численні престижні турніри з різних дисциплін. Ці турніри залучили тисячі відомих спортсменів, зірок і впливових людей з усього світу».

Його Високоповажність Мохаммед бін Далмудж Аль Дагері, член правління Федерації джиу-джитсу та змішаних бойових мистецтв ОАЕ та голова Комітету змішаних бойових мистецтв, також підкреслив вплив патронажу Його Високості Шейха Халіда бін Мохаммеда бін Заїда Аль. Він мав на меті забезпечити всі необхідні елементи для успіху Абу-Дабі як міста-господаря Чемпіонату світу серед молоді IMMAF:

«До довгоочікуваного старту молодіжного Чемпіонату світу з бойових мистецтв залишився тиждень, тому оргкомітет старанно завершує підготовку до однієї з найбільших міжнародних подій бойових мистецтв цього літа. Майбутнє видання обіцяє бути винятковим у всіх аспектах завдяки величезним зусиллям, докладеним нашою відданою командою та партнерами. За підтримки керівництва ОАЕ ми прагнемо провести чемпіонат, який справді відображатиме світову репутацію Абу-Дабі як головного спортивного напрямку, що приваблює вболівальників з усього світу».