У Дніпрі провели «круглий стіл» за участі спортивної громадськості Дніпровщини

Засідання круглого столу на тему: “Обговорення актуальних питань розвитку фізичної культури й спорту в Дніпропетровській області” провели у Дніпропетровського обласній державній (військової) адміністрації.

У заході взяли участь президент “Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА” Сергій Самойленко та президент Дніпропетровського осередку Олександр Журавель.

14 лютого 2024 року, за ініціативи Михайла Кошляка та Відділення НОК України в Дніпропетровській області провели круглий стіл, в якому взяв участь начальник Дніпропетровської військової адміністрації Сергій Лисак, керівники спортивних федерацій регіону та інших олімпійських суб’єктів та спортивних організацій.

Головні питання, це – проведення спортивних змагань у Дніпропетровській області за дозволом від ОВА та налагодження співпраці між федераціями Дніпропетровщини та владою.

Обговорили та визначили, як федерації мають працювати в умовах великої війни, і як це робити безпечно.

Також до заходу долучилися онлайн Президент Національного Олімпійського комітету України Вадим Гутцайт, народний депутат України, голова підкомітету з питань спорту вищих досягнень та спортивної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Ольга Саладуха, заступник директора департаменту спорту вищих досягнень Мінмолодьспорту Нельсон Гайріян та інші.