У Вінниці пройшов Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств «Кубок Поділля»

У Вінниці пройшов Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств «Кубок Поділля». Захід зібрав майже 400 учасників з Донецької, Хмельницької, Миколаївської, Одеської, Кіровоградської, Черкаської та Вінницької областей.

За словами керівника Вінницької обласної федерації ММА Володимира Соляра, цей турнір започаткований ще у 2021-му році. Проводиться він у Вінниці вдруге і з кожним разом набирає обертів:

«Наша ціль зробити його традиційним, масовим, а головне – майстерним. Щоб спортсмени могли приїжджати і здобувати нові звання кандидатів і майстрів спорту. До того ж наше місто логістично розташоване зручно, є місця для проведення чемпіонатів, а значить для розвитку різних видів спорту, зокрема, й ММА».

Президент Національної Федерації змішаних єдиноборств ММА України Сергій Самойленко зауважив, що наразі ситуація із розвитку ММА поділилась на до та після повномасштабного вторгнення РФ в Україну:

«ММА розвивається у Вінниці динамічно. Про видовищний турнір «Кубок Поділля» знає вся країна. Якщо до війни більше домінували у розвитку Харків, Одеса, Дніпро, то тепер ситуація змінилась через нові виклики. Це й руйнація спортивних шкіл, майданчиків, місць для тренувань. Відповідно, спортсмени почали переїжджати на захід та у центральні регіони, і акцент змістився».

Турнір присвячений пам’яті загиблих військових. Крім того, цьогоріч при вході на турнір організатори облаштували місце для скарбнички. Туди кожен міг кинути донат на допомогу Збройним силам України. Усі зібрані кошти передали на потреби військових, які були спортсменами Федерації ММА. Були й присутні безпосередньо військовослужбовці.

фотозвіт https://drive.google.com/drive/folders/105VA56dDKYvIo8ehw7OI1EuimxK5Q3By