У Вінниці відбулось нагородження спортсменів Вінницької обласної Федерації змішаних єдиноборств ММА

У Вінниці відбулась відкрита зустріч Вінницької обласної федерації змішаних єдиноборств ММА. В межах заходу відбулось обговорення поточного стану розвитку федерації, спікери поділились досягненнями та окреслили перспективи. На завершення заходу спортсменів переможців змагань різного рівня, тренерів та меценатів відзначили пам’ятними нагородами.

«Протягом 2021 року наша обласна федерація брала участь у п’яти заходах. Це Відкритий турнір зі змішаних єдиноборств ММА в м. Луцьк, у ньому взяли участь п’ятнадцять спортсменів з Вінниччини. Десять із них повернулись з нагородами. Чемпіонат України серед дорослих у місті Харків, у ньому взяв участь один вінницький спортсмен. Чемпіонат України серед дітей віком від 10 до 16 років, який проводили в Одесі. У ньому виступили 48 спортсменів і збірна з Вінниччини зайняла третє командне місце, серед вісімнадцяти збірних з різних областей. Один з самих потужних турнірів, у якому ми брали учать, це Чемпіонат світу. Дев’ятеро спортсменів з Вінниччини взяли у ньому участь і шестеро з них повернулись з нагородами», – розповів президент Вінницької обласної федерації змішаних єдиноборств ММА Володимир Солар.

За його словами, протягом року в області провели десять спортивних заходів це Відкритий чемпіонат Вінниччини зі змішаних єдиноборств, навчально тренувальні збори перед Чемпіонатом світу, навчально тренувальні збори перед Чемпіонатом України та один з наймасштабніших у країні Кубок Поділля, який зібрав понад 400 учасників.

За словами почесного президента Вінницької обласної федерації змішаних єдиноборств ММА Сергія Кудлаєнка, завдячуючи потужній командній роботі федерації, її спортсменів та тренерів в наступному році федерація має показати іще кращий результат. Також він підкреслив важливість розвитку цього спортивного напрямку у формуванні здорової нації та особливо подякував тренерам.

«Я на себе взяв зобов’язання, що в наступному році ми покажемо ще кращі результати», – підкреслив Сергій Кудлаєнко.

За словами заступниці начальника управління спорту та гуманітарної політики вінницької ОДА, начальниці відділу олімпійських видів спорту Наталії Токар, одна з найпотужніших спортивних організацій на Вінниччині це Вінницька обласна федерація змішаних єдиноборств ММА. На сьогодні в обласні програми розвитку включені не олімпійські види спорту та внесені пропозиції, про стипендії для спортсменів. На її думку, вінницька федерація змішаних єдиноборств, яка вже має потужні досягнення, в майбутньому має великі перспективи розвитку та залучення дітей та молоді до занять спортом.

Стаття Vinnytsia Press Point