В Дніпрі пройшли збори Федерації змішаних єдиноборств ММА Дніпропетровської області

В Дніпрі пройшли збори Федерації змішаних єдиноборств ММА Дніпропетровської області

 

На розширеному засіданні та підбитті підсумків 2021 року керівництво та актив Федерації змішаних єдиноборств ММА Дніпропетровської області, тренери та керівники клубів обговорили багато питань про те, що було зроблено цього спортивного року, а також окреслили та склали плани роботи Федерації та клубів на 2022 рік. Та й сезон обіцяє бути цікавим для спортсменів та тренерів.

На засіданні були присутні віце-президент Федерації змішаних єдиноборств ММА України Сергій Самойленко, президент федерації змішаних єдиноборств ММА Дніпропетровської області Олександр Журавель, віце-президенти Федерації змішаних єдиноборств ММА Дніпропетровської області Євген Бродський, Амін Давлетукаєв, Сергій Міщенко та Євген Безуглий.

Під час спілкування обговорили питання:
– відкриття нових відділень у містах Дніпровського регіону;
– підготовку спортсменів до тренерської діяльності із вступом до вищих закладів;
– покращення спортивної бази у Придніпровську шляхом відкриття нової спортивної зали та її вдосконалення.

Також обговорили важливе питання проведення регулярних клубних змагань з метою відбору на Всеукраїнські турніри та питання підготовки суддів з метою залучення їх до Всеукраїнських змагань.

У новому сезоні 2022 року відновлюються турніри «Ліги Майстрів», які будуть проводитися по всій Україні на регулярній основі.

Затвердили та одностайно підтримали нові призначення на посади, необхідні для посилення якості роботи Федерації змішаних єдиноборств ММА Дніпропетровської області. Керівником клубного розвитку змішаних єдиноборств у Дніпропетровській області став – Євген Бродський. Секретар «відокремленого підрозділу» Дніпропетровської обласної Федерації ММА учнівського спорту – Максим Серебрянський тепер відповідатиме за розвитком Дитячої та Шкільної Ліги ММА. Керівником Федерації ММА міста Дніпро став – Сергій Міщенко, а Ольга Чібук – виконавчим директором обласного підрозділу змішаних єдиноборств ММА.

Загалом зроблені призначення та складені плани дозволяють сподіватися на прогрес розвитку ММА у регіоні!