В Мукачеві відбулись збори Федерації змішаних єдиноборств ММА Закарпаття 2021


 

В Мукачеві відбулись збори Федерації змішаних єдиноборств ММА Закарпаття 2021.

Відбулось представлення Шаврова Олександра Валерійовича, як Президента федерації ММА Закарпаття.
На зборах були присутні тренера ММА з усієї області.

Обговорили розвиток федерації по всім містам та формування міських підрозділів федерації ММА Закарпаття.

”Популяризація спорту серед молоді, будування нових спортивних залів які будуть входити в Федерацію, проведення різних спортивних заходів, благочинність, це все є невід’ємною складовою здорової не тільки фізично, а й духовно, молоді”- зауважив пан Олександр.

Однією з цілей Закарпатської федерації ММА, провести чемпіонати України на базі Закарпаття.

Також підняли питання формування збірної ММА Закарпаття. Не виключили й фінансові питання та запропонували розглянути стипендію для спортсменів федерації.

“Ми плануємо організовувати різні соціальні заходи, такі як відкритті тренування на відкритому повітрі для всіх охочих, встановлення спортивних майданчиків за рахунок федерації та коштів меценатів”, – зауважив президент федерації Закарпаття.

Також плануються заходи не лише для спортсменів, а й для тренерів та суддів. До прикладу на зборах були обговоренні проведення на базі Федерації ММА Закарпаття суддівських та тренерських тренінгів.

Основним з питань було питання здоров’я спортсменів, організація забезпечення медичної підтримки та реабілітації спортсменів збірної Закарпаття. Це є один з важливих факторів для успішного виступу спортсмена, підготовки та реабілітації після отриманих травм.

” Ми прагнемо консолідувати всі міста і створити одну потужну команду – сім’ю, яка доб’ється великих результатів!” – резюмував пан Олександр.