В Одесі відбувся чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих

21–22 червня 2025 року в місті Одесі пройшов чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді та дорослих. У змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів з 20 областей України та міста Києва.

Протягом двох днів тривав напружений спортивний марафон, під час якого найсильніші спортсмени боролися за першість у своїх вагових категоріях та право увійти у збірну України та взяти участь у чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА, що пройде 27 вересня – 2 жовтні в Тбілісі, Грузія. Чемпіонат став справжнім святом сили, витривалості та бойового духу.

Результати командного заліку:
Серед молоді:
1 місце – Київська область
2 місце – Дніпропетровська область
3 місце – Вінницька область

Серед дорослих:
1 місце – Львівська область
2 місце – Черкаська область
3 місце – Одеська область

фотозвіт
Фото1
Фото2

Національна Федерація змішаних єдиноборств ММА України – єдина офіційна Федерація в Україні, яка має законне право організовувати і проводити змагання зі змішаних єдиноборств ММА. Всі змагання проходять згідно з офіційними правилами, які пройшли науково-дослідну експертизу та погоджені Міністерством юстиції.