З 27 вересня по 1 жовтня 2022 року відбудеться Чемпіонат Європи

Міжнародна Федерація змішаних єдиноборств IMMAF анонсувала Чемпіонат Європи IMMAF 2022 року в Ліньяно-Сабб’ядоро (біля Венеції) Італія, який відбудеться з 26 вересня по 1 жовтня 2022 року.

Реєстрація спортсменів розпочинається з 25 липня 2022 року.

Чемпіонат включатиме два турніри, для дорослих та молоді, кожен з яких буде складатися з 16 вагових категорій. Захід буде організовано Італійською федерацією змішаних єдиноборств (FIGMMA), яка проводила перший молодіжний Чемпіонат світу в 2019 році, а також FEDERKOMBAT, Італійська федерація єдиноборств, яка є частиною Національного олімпійського комітету. Обидва турніри транслюватимуться в прямому ефірі на immaf.tv.

IMMAF сім’ю в Європі представляють 43 країни. До членів входять топ-10 команд Всесвітнього аматорського рейтингу ММА, включаючи Швецію, Україну, Ірландію, Іспанію та Італію; ще Україна, Польща, Англія та Ірландія входять до десятки найкращих юніорських команд. Європа створила відомих спортсменів IMMAF, зокрема Мухаммада Мокаєва (Англія), Лію Маккорт (Північна Ірландія), Джека Шора (Уельс), Манон Фіоро (Франція) та італійця Алессіо ді Кіріко – першого золотого медаліста IMMAF, який змагався в UFC.

Коментуючи проведення FIGMMA Чемпіонату Європи IMMAF 2022 року, президент FIGMMA Саверіо Лонго сказав: «Я пишаюся і дуже щасливий, що можу вдруге прийняти Чемпіонат Європи IMMAF з ММА серед дорослих і юніорів. Італійська федерація зробить усе можливе, щоб запропонувати всім європейським командам ефективне обслуговування та чудову гостинність у щасливому оазисі Bella Italia в Ліньяно, прекрасному місці, оточеному природою та на березі моря».

Президент IMMAF Керріт Браун сказав: «Ми вдячні президенту FIGMMA Саверіо Лонго, віце-президенту Віто Паолільо, правлінню FIGMMA та FEDERKOMBAT за згоду прийняти Чемпіонат Європи IMMAF 2022 року. FIGMMA запропонувала чудову гостинність, досвід і послуги на Europeans and Youth Worlds у 2019 році, і ми впевнені в тому ж рівні професіоналізму в організації цьогорічної події. Ми з нетерпінням чекаємо першого Чемпіонату Європи з моменту скасування пандемічних обмежень на подорожі, під час якого молоді зірки ММА зустрінуться, покажуть нові обличчя на карті перед Чемпіонатом світу 2022 року.»

 

З 27 вересня по 1 жовтня 2022 року відбудеться Чемпіонат Європи