Збірні серед дітей, юнаків та юніорів першими вирушили до Сербії на чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА

28 березня збірні серед дітей, юнаків та юніорів першими вирушили до Сербії на чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА.

 

29 березня у Белграді відбудеться реєстрація та жеребкування турнірних сіток. 30 березня змагальний день серед вікових груп 12-13 та 14-15 років, 31 березня змагальний день серед вікової категорії 16-17 років.

 

Пряма трансляція на сайті IMMAF.TV

 

Вікова група 12-13 років:
1. Польовий Станіслав (31 кг)
2. Гаврищук Данило (34 кг)
3. Грабчак  Роман (34 кг)
4. Щербань Ярослав (37 кг)
5. Пастернак Дамір (37 кг)
6. Серогодський Роман (40 кг)
7. Мількевич Денис (40 кг)
8. Гунда Денис (44 кг)
9. Костенко Георгій (44 кг)
10. Муратов Данило (48 кг)
11. Черняєв Олег (48 кг)
12. Хлистов Ярослав (52 кг)
13. Хлистов Владислав (52 кг)
14. Боднар Іван (57 кг)
15. Попітко Нікіта (57 кг)
16. Іващенко Артур (57+)
17. Чеботарьов Ярослав (57+)
18. Калачик Олена (37 кг)
19. Нарєжна Вікторія (37 кг)
20. Сакович Дарина (40 кг)
21. Іванюк Вікторія (40 кг)
22. Клейн Злата (44 кг)
23. Марценюк Ірина (44 кг)
24. Ковінова Ангеліна (48 кг)
25. Качура Еліна (48 кг)
26. Городівська Крістіна (52 кг)

 

Вікова категорія 14-15 років:
1. Артеменко Нікіта (44 кг)
2. Пушкарь Данило (48 кг)
3. Шимко В’ячеслав (48 кг)
4. Тарасенко Єгор (52 кг)
5. Кучер Олександр (52 кг)
6. Вітвіцький Олександр (57 кг)
7. Таран Андрій (57 кг)
8. Бесараб Даніїл (62 кг)
9. Афонченко Данило (62 кг)
10. Косаківський Роман (67 кг)
11. Шульгін Назар (67 кг)
12. Фещенко Даніїл (72 кг)
13. Стефанишин Всеволод (72 кг)
14. Судак Тимур (72+)
15. Франчук Юрій (72+)
16. Нарєжна Анна (52 кг)
17. Ковирнова Поліна (52 кг)
18. Волященко Кіра (57 кг)
19. Шмигун Марія (57 кг)
20 Нікіфорова Аліна (60 кг)

 

Вікова категорія 16-17 років:
1. Бєляєв Ренат (52.2 кг)
2. Попович Захар (52.2 кг)
3. Георгій Гудзь(56.7 кг)
4. Литвинчук Дмитро (56.7 кг)
5. Очеретний Ростислав (61.2 кг)
6. Ванін Єгор (61.2 кг)
7. Петріщев Дмитро (65.8 кг)
8. Муратов Нікіта (65.8 кг)
9. Савранський Артем (70.3 кг)
10. Коломійчук Дмитро (70.3 кг)
11. Гончарук Захар (77.1 кг)
12. Олійник Артьом (77.1 кг)
13. Шульга Артем (83.9 кг)
14. Мороз Андрій (83.9 кг)
15. Лушпаєв Денис (93 кг)
16. Душейко Станіслав (93 кг)
17. Щербань Володимир (120 кг)
18. Бойчук Мирослава (47.6 кг)
19. Карауш Любов (47.6 кг)
20. Кіян Єлизавета (52.2 кг)
21. Клейн Марія (56.7 кг)
22. Буженко Єва (61.2 кг)
23. Садіч Дарина (61.2 кг)
24. Бобровник Ксенія (65.8 кг)
25. Артюх Анастасія (65.8 кг)
26. Хавень Ангеліна (70.3 кг)
27. Пойда Діана (70.3 кг)

 

Бажаємо успіху та перемоги!